BT-744LD HER İKİ YÖNDEN GİDİNİZ LEVHASI
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ölçü (WxH) | 1000x1000mm |
| Ağırlık ( Yaklaşık) | 16 kg |
| Malzeme | Alüminyum |
| Özellikler | Tek yönlü solar güçle çalışan uyarı flaşörü Tip 1 reflektör yüzey Güneş paneli topuz şeklindeki metal mafsal sayesinde kendi ekseninde 360° , öne-arkaya-sağa-sola 45° yatabilme |
| Uygulama | Omega direğe ve Ø50 ile Ø75mm arası direğe montaj |
| LED | |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ölçü | Ø5 mm |
| Flaş Sayısı | 54f/dk |
| Flaş Uyarı Mesafesi | 500 m Gecede |
| Çalışma Süresi | Gün Işığında şarj ile tüm gece |
| Çalışma Sıcaklığı | -20C° ile +70C° |
| SOLAR PANEL | |
|---|---|
| Tip | Glass Laminated |
| Ölçü | 345x293mm |
| Voltaj G. | 10 W |
| Akım | 0,65 A |
| BATARYA | |
|---|---|
| Malzeme | SLA |
| Voltaj | 12 V |
| Akım | 7.0 A/h |