BT-813FK FLAŞÖRLÜ UYARI LAMBASI
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ölçü (WxH) | 90x235x290 |
| Ağırlık ( Yaklaşık) | 0.840 kg |
| Malzeme | PC-ABS |
| Özellikler | Açma Kapama Düğmesi, İki yönlü Uyarı, 4+4 LED, Reflektif malzeme yapıştırılmış köşeleri sayesinde gün içerisinde de uyarı. |
| Uygulama | Delineatörlere , bariyerlere ve dikmelere uygulayabilme. |
| LED | |
|---|---|
| Renk | Sarı /Kırmızı /Beyaz |
| Ölçü | Ø5 mm |
| Flaş Sayısı | 90f/dk |
| Flaş Uyarı Mesafesi | 500 m Gecede |
| Çalışma Süresi | Gün Işığında şarj ile tüm gece |
| Çalışma Sıcaklığı | -20C° ile +60C° |
| SOLAR PANEL | |
|---|---|
| Tip | Monocrystalline Silicon Cell |
| Ölçü | 120x45mm |
| Voltaj G. | 4.3 W |
| Akım | 80 mA |
| BATARYA | |
|---|---|
| Malzeme | Nİ-MH |
| Voltaj | 2X1.2 V |
| Akım | 2300 mA/h |