BT-886FA LEDLİ BİLGİ LEVHASI
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ölçü (WxH) | 320x320 |
| Ağırlık ( Yaklaşık) | 3.3 kg |
| Malzeme | PC |
| Özellikler | Tek yönlü aküyle çalışan uyarı flaşörü, Yüksek performanslı reflektif malzeme. |
| Uygulama | Omega direğe ve Q50 ile Q75 mm arası diğer direğe montaj. |
| LED | |
|---|---|
| Renk | Sarı |
| Ölçü | 10mm |
| Flaş Sayısı | 90f/dk |
| Flaş Uyarı Mesafesi | 500 m Gecede |
| Çalışma Süresi | Gün Işığında şarj ile tüm gece |
| Çalışma Sıcaklığı | -20C° ile +60C° |
| BATARYA | |
|---|---|
| Malzeme | SLA |
| Voltaj | 12 V |
| Akım | 7.0 A/h |