BT-843F GÜNEŞ ENERJİ LED BİLGİ LEV.
| Teknik Özellikler | |
|---|---|
| Ölçü (WxH) | 600x600 |
| Ağırlık ( Yaklaşık) | 9.75 kg |
| Malzeme | PC |
| Özellikler | Tek yönlü solar güçle çalışan flaşörü, Yüksek performanslı reflektif malzeme, Güneş paneli topuz şeklindeki metal mafsal sayesinde kendi eksenindeki 360 derece öne -arkaya ve sağa-sola 45 derece yatabilme. |
| Uygulama | Omega direğe ve Q50 ile Q70 mm arası diğer direğe montaj. |
| LED | |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Ölçü | 05mm |
| Flaş Sayısı | 90f/dk |
| Flaş Uyarı Mesafesi | 500 m Gecede |
| Çalışma Süresi | Gün Işığında şarj ile tüm gece |
| Çalışma Sıcaklığı | -20C° ile +60C° |
| SOLAR PANEL | |
|---|---|
| Tip | Glass Laminated |
| Ölçü | 345x293mm |
| Voltaj G. | 10 W |
| Akım | 0.65 A |
| BATARYA | |
|---|---|
| Malzeme | SLA |
| Voltaj | 12 V |
| Akım | 7.0 A/h |